Webform widget handler (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Variant
hu: Változat
