Webform widget handler (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.
