Webform widget handler (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
is: Tölvupóst tilkynningar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.
