Webform widget handler (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
it: Email di notifica

en: Yes
it: Sì

en: Default
it: Predefinito

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Webforms
it: Webform

en: Variant
it: Variante
