Webform widget handler (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Email notification
ja: E メール通知

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Default
ja: デフォルト

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Email confirmation
ja: メール確認

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム
