Webform widget handler (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Webforms
lt: Webformos

en: Webform
lt: Web forma
