Webform widget handler (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma
