Webform widget handler (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
