Webform widget handler (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Webform
nl: Formulier

en: Default submission data
nl: Standaard inzendingsgegevens

en: Webform example
nl: Webform voorbeeld
