Webform widget handler (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Default
oc: Per defaut

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Variant
oc: Varianta
