Webform widget handler (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: Variant
pl: Wariant
