Webform widget handler (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Email notification
pt: Notificação de email

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Default
pt: Padrão

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: Email confirmation
pt: E-mail de confirmação

en: Variant
pt: Variante

en: Default submission data
pt: Data de envio padrão
