Webform widget handler (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Variant
ru: Вариант
