Webform widget handler (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Webform
sk: Webformulár
