Webform widget handler (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
ta: மின்னஞ்சல் அறிவிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.
