Webform widget handler (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.
