Webform widget handler (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Default
uk: Базово

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Webform
uk: Вебформа

en: Variant
uk: Варіант

en: Default submission data
uk: Дані надсилання за замовчуванням

en: Webform example
uk: Вебформа: Приклад
