Webform Workflows Element (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: User
fa: کاربر

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Transition
fa: انتقال

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Workflow settings
fa: تنظیمات گردش کار
