Webform Workflows Element (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Plain text
az: Adi mətn

en: State
az: Dövlət

en: Color
az: Rəng

en: Workflow
az: İş axını

en: Transition
az: Keçid

en: Workflows
az: İş axınları

en: Transitions
az: Keçidlər
