Webform Workflows Element (1.0.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Message
fy: Berjocht

en: User
fy: Brûker
