Webform Workflows Element (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Color
km: ពណ៌

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Workflow settings
km: ការ​កំណត់​លំហូរ​ការងារ
