Webform Workflows Element (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Color
my: အရောင်
