Webform Workflows Element (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Plain text
tr: Düz metin

en: State
tr: Durum

en: Color
tr: Renk

en: Attachments
tr: Ekler

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Transition
tr: Geçiş

en: From:
tr: Kimden:

en: Button text
tr: Buton metni

en: Workflow settings
tr: İş akışı ayarları

en: Workflows
tr: İş akışları

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Submission
tr: Gönderim
