Webform Workflows Element (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Email settings
ja: メール設定

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: To:
ja: 宛先:

en: Custom
ja: カスタム

en: Color
ja: 色

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Transition
ja: 遷移

en: Subject:
ja: 題名:

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Notification
ja: 通知

en: Workflow state
ja: ワークフローの状態

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Workflow settings
ja: ワークフローの設定

en: Workflows
ja: ワークフロー

en: Transitions
ja: 推移

en: Submission
ja: 送信

en: Email default settings
ja: メールのデフォルト設定
