Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Color
am: ቀለም
