Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
