Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: State
eu: Egoera

en: Color
eu: Kolore

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Button text
eu: Testu botoia
