Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: To:
gl: Para:

en: Custom
gl: Personalizado

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: State
gl: Estado

en: Color
gl: Cor

en: Optional
gl: Opcional

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Workflow settings
gl: Opcións de fluxo

en: Submission
gl: Envío
