Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Required
pl: Wymagane

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: To:
pl: Do:

en: Custom
pl: Własne

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: State
pl: Stan

en: Color
pl: Kolor

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Transition
pl: Przejście

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Webform
pl: Formularz

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: If
pl: Jeśli

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Workflow settings
pl: Cechy rodzaju zawartości

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Submission
pl: Zgłoszenie
