Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Color
ps: رنګ

en: Optional
ps: اختياري
