Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Required
ru: Обязательно

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: To:
ru: Кому:

en: Custom
ru: Собственная

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Plain text
ru: Простой текст

en: State
ru: Состояние

en: Color
ru: Цвет

en: Optional
ru: Необязательно

en: Attachments
ru: Вложения

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Transition
ru: Переход

en: From:
ru: От:

en: Subject:
ru: Тема:

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Notification
ru: Уведомление

en: If
ru: Если

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Workflow state
ru: Состояние рабочего процесса

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Initial state
ru: Начальное состояние

en: Workflow settings
ru: Настройки документооборота

en: Workflows
ru: Рабочие процессы

en: Transitions
ru: Переходы

en: Submission
ru: Отправление
