Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Required
sq: Kërkohet

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Color
sq: Ngjyra

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Workflow settings
sq: Rregullimet e fluksit të punës
