Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Required
th: จำเป็น

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: State
th: รัฐ

en: Color
th: สี

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน
