Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Required
ug: زۆرۈر

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Color
ug: رەڭ

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى
