Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Color
bn: রং

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
