Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: To:
is: Til:

en: Custom
is: Sérsniðið

en: State
is: Fylki

en: Color
is: Litur

en: Optional
is: Valkvætt

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Workflow
is: Vinnuflæði
