Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Subject:
kn: ವಿಷಯ:

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
