Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Required
lv: Obligāts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Color
lv: Krāsa

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Transition
lv: Pāreja

en: Webform
lv: Webforma

en: Notification
lv: Paziņojums

en: If
lv: Ja

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: Submission
lv: Iesniegums
