Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Color
ml: നിറം
