Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot
