Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Required
da: Obligatorisk

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: To:
da: Til:

en: Custom
da: Tilpasset

en: Log message
da: Logbesked

en: Plain text
da: Ren tekst

en: State
da: Status

en: Color
da: Farve

en: Optional
da: Valgfrit

en: Attachments
da: Bilag

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Transition
da: Overgang

en: From:
da: Fra:

en: Subject:
da: Emne:

en: Webform
da: Webformular

en: Notification
da: Underretning

en: If
da: Hvis

en: Button text
da: Knaptekst

en: Workflow state
da: Arbejdsgangstilstand

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Workflow settings
da: Indstillinger for arbejdsgang

en: Workflows
da: Arbejdsgange

en: Transitions
da: Overgange

en: Element key
da: Elementnøgle
