Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Log message
jv: Pesen log

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Color
jv: Kelir

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Workflow
jv: Alur kerja
