Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Required
nn: Påkrevd

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Color
nn: Farge

en: Optional
nn: Valfri

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt
