Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Required
oc: Requesit

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: To:
oc: A :

en: Custom
oc: Personalizat

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: State
oc: Estat

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Transition
oc: Transicion

en: From:
oc: De :

en: Button text
oc: Tèxte del boton
