Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
