Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Required
be: Абавязкова

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Color
be: Колер

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Workflow
be: Плын працы

en: Webform
be: Анкета
