Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
