Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Required
bs: Obavezno

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Color
bs: Boja

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Workflow settings
bs: Postavke toka rada.
