Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Required
eo: Bezonata

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Custom
eo: Propra

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Color
eo: Koloro

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Workflow settings
eo: Laborfluaj agordoj
