Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Required
hr: Nužno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: State
hr: Država

en: Color
hr: Boja

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Attachments
hr: Privitci

en: Workflow
hr: Tijek

en: Workflow settings
hr: Postavke tijeka rada
